Reference

Co říkají klienti
Image module

Erika Gurinová, prodávající, RD Hlohovec 

Image module

Spoľahlivosť – všetko, na čom sme sa s p. Pavlíčkom dohodli, platilo. Profesionalita – celý proces predaja a s tým súvisiace aktivity prebehli bez problémov.

Image module

Radek a Michaela Uhrovi, kupující, RD Tvrdonice 

Image module

Díky panu Pavlíčkovi proběhl prodej naší nemovitosti naprosto hladce. Pan Pavlíček jednal vždy naprosto profesionálně, skutečně se ve svém oboru velmi dobře orientuje. Bylo znát, že si nás jako klientů váží a snaží se nám vyjít maximálně vstříc. Zároveň byl v jednání velice milý a přátelský, ochotný reagovat na naše dotazy a přání i během večera nebo o víkendech. Jeho servis byl naprosto bezchybný, ale získal si nás i svou péčí, vstřícností a osobním přístupem. Rozhodně bych jeho služby každému doporučila!!!

Image module

Dagmar Dvořáková, prodávající, 
RD Černá Hora

Image module

Pan Pavlíček je velice schopný makléř. Nabídl mi perfektní služby včetně nádherné reklamy. Dům mám prodaný tři měsíce a stále jsme spolu v kontaktu. Žila jsem 13 let v USA a realitní makléř se stal naším rodinným přítelem a tu samou službu jsem našla u pana Pavlíčka, proto bych ho vřele doporučila ostatním klientům. S pozdravem Dvořáková.

Image module

Jan Rampáček, prodávající, 
RD Stará Břeclav

Image module

S panem Pavlíčkem jsem byl maximálně spokojený, není víc co dodat.

Image module

Jan a Radmila Ráczovi, prodávající, 
RD Sedlec

Image module

Se službami Mgr.Pavlíčka jsme byli maximálně spokojeni.Na naše doporučení si u něj nyní rezervovala dům i naše příbuzná. Budeme dál pouze doporučovat.

Image module

Tomáš Soukop, kupující, 
RD Sušilova, Břeclav

Image module

Byl jsem nadmíru spokojen, kéž by takto fungoval každý!

Image module

Josef Mišurec, prodávající, 
RD Tvrdonice

Image module

Velmi dobrý prozákaznický přístup a znalosti v oblasti prodeje nemovitostí jak technické tak právní.

Image module

Jitka Skokanová, prodávající, Hevlín 

Image module

Dle mých zkušeností je nejlepší z nejlepších!!! Jedním slovem profesionál.

Image module

Jana Procingerová, prodávající,
RD Vrbice

Image module

Děkuji panu Pavlíčkovi za profesionální i za osobitý přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti. Se službami jsme byla velmi spokojená. Pokud došlo k nějakým drobným nedostatkům, byly operativně vyřešeny.

Image module

Lucie Dostálová, Tomáš Zapalač, kupující, Břeclav 

Image module

Jsme strašně moc rádi, že jsme mohli mít za makléře Pana Radka Pavlíčka. Je milý, ochotný, prostě skvělý makléř. Nepodává žádné mylné informace! Vše nám pomohl vyřídit. Je to jeden z nejlepších Břeclavských makléřů. Doporučili bychom pana Radka Pavlíčka všem. Ještě jednou děkujeme!

Image module

Ivana Pesauová a Igor Hnát, prodávající, Břeclav 

Image module

Děkujeme panu Pavlíčkovi za profesionální přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti. Spolupráce s ním byla profesionální, rychlá a průběžně nás o všem informoval. Videoprezentace byla úžasná a byt byl prodán během 14 dnů. Chválíme a doporučujeme ostatním zájemcům.

Image module

Zbyněk Nešpor, prodávající, 
byt 1+kk, Břeclav

Image module

Profesionální, rychlé jednání. Zcela odlišný přístup k prodeji nemovitosti, než u předešlých RK. Doporučuji!

Image module

Mgr. Zuzana Hýnová, prodávající, 
byt 3+kk, Olomouc

Image module

Pan Pavlíček je profesionál a svoji práci bere opravdu seriózně – výborná prezentace nemovitosti, jednání se zájemci o nemovitost, samotný prodej. Pro mne nejlepší makléř, se kterým jsem zatím měla možnost se setkat a nebylo jich málo!

Image module

manželé Frýzovi, prodávající i kupující, 
byty Břeclav

Image module

Předtím, než jsme s manželem osobně navštívili pana Pavlíčka s prosbou, jestli by nám pomohl najít větší byt, jsem ho hledala sama cca 1,5 roku na internetu, ale nepovedlo se. Pan Pavlíček nám však sehnal krásný byt na úžasném místě přímo v centru Břeclavi, což je při dnešním nedostatku bytů docela zázrak, a pomohl nám prodat náš stávající menší byt. Pan Pavlíček se vždy choval velmi profesionálně, velice nám pomáhal po celou dobu od začátku až do úplného konce, je přesný, dochvilný a hlavně drží slovo. Často jsme ho kontaktovali dokonce i o víkendu nebo po pracovní době a vždy byl velice ochotný. Navíc jsme všechny smlouvy řešili i přes našeho právníka, což celý průběh koupě a prodeje bytů zdržovalo, avšak to bylo pro nás velmi důležité, a pan Pavlíček nám i přesto počkal a vždy vyhověl našim požadavkům a přáním. Pomohl nám dokonce vyplnit i daňové přiznání, provedl přepisy měřičů, poskytl spoustu cenných rad a informací a vždy nás podržel. Má výborný přehled v oblasti realit. Nebýt pana Pavlíčka, tak asi stále hledám bydlení na internetu. Pana Pavlíčka jsem již doporučila i našim přátelům, kteří také hledají nové bydlení. Děkujeme. Frýzovi

Image module

Martin Tuček, kupující, Lednice 

Image module

S panem Pavlíčkem jsme byli velmi spokojeni. Důležité pro nás bylo, že zajistil všechny papíry a vše okolo prodeje, takže jsme s tím neměli skoro žádné starosti. Mohli jsme se na něj spolehnout, co řekl, to platilo. Díky.

Předchozí strana
Další strana