Reference

Co říkají klienti
Image module

Mgr. Kateřina Uhrová, prodávající, 
RD Tvrdonice

Image module

Se službami realitního makléře pana Pavlíčka jsem byla maximálně spokojená. Nelehkou situaci s prodejem rodinného domu zatíženého hypotékou vyřešil zcela erudovaně a profesionálně, ke spokojenosti všech zúčastněných stran a navíc v rekordním čase. Cením si nejen jeho zkušeností a profesionality, ale zejména spolehlivosti a čestného přístupu, což jsou vlastnosti, které u lidí jeho profese nevídáme tak často.

Image module

Jana a Vladimír Kondllovi, prodávající, 
RD Valtice

Image module

Využili jsme služeb REMAX a s panem Mgr. Pavlíčkem jsme byli velmi spokojeni. Je to člověk, který si svoji práci dělá na více než sto procent. Poradí a vyřeší každou situaci. Náš prodej domu byl složitější, protože bydlíme v zahraničí a kupující je taky cizinec. Pan Mgr. Pavlíček vedl jednání v angličtině a němčině. Moc děkujeme panu Mgr. Pavlíčkovi za odvedenou práci. Pokud budeme potřebovat služby makléře, bude to jedině pan Mgr. Pavlíček. DĚKUJEME.

Image module

Mojmír Bezucký, prodávající, 
byt 2+1, Břeclav

Image module

Pan Pavlíček byl od začátku spolupráce až do jejího konce velmi spolehlivý a hlavně upřímný. Co jsme si kdy domluvili,tak bylo vždy splněno a vše fungovalo na 100%. Můžu vřele doporučit, absolutní profesionál.

Image module

Mgr. František Horňák, kupující, 
RD Bzenec

Image module

Pan makléř je seriózní a skutečně řeší problém klienta i se souvisejícími podproblémy. Nejde tedy jen o prodavače domů, ale o vstřícného Pomocníka. Toho, že jsme vsadili na něho určitě nelitujeme a doporučujeme ho i ostatním. Dokonce nám doporučil i výbornou poradkyni ohledně hypotéky a jejich následná součinnost se ukázala jako velmi efektivní a pro nás to šlo tak nějak rychle a „samo“. Rozhodně jsme nemuseli nikoho nikam tlačit, naopak my sami jsme byli brzdami :o) I nyní s odstupem půl roku po prodeji nám připomenul, že máme platit daň z nové nemovitosti a to už určitě je nad jeho povinnosti…

Image module

Stanislav Salajka – jednatel BSG INVEST s.r.o., kupující, pozemek Břeclav 

Image module

Měl jsem několik zkušeností s makléři z Břeclavska, většinou negativní. S panem Pavlíčkem jsem byl nadmíru spokojen. Uvažuji do budoucna o stálé spolupráci výhradně s tímhle makléřem a s žádným jiným.

Image module

Lenka Filípková (Nelibová), prodávající,
byt 3+1, Břeclav

Image module

Spolupráce s realitní agenturou Remax a konkrétně s realitním makléřem p. Pavlíčkem byla věcná a rychlá. Průběžně nás o všem informoval. Při spolupráci s jinými realitními agenturami jsem tohle postrádala. Po předání prodeje bytu p. Pavlíčkovi byl byt v podstatě hned prodán. Se spoluprací jsem byla velmi spokojena a všude chválím a doporučuji ????

Image module

Božena Trubačová, prodávající, 
vinný sklep Tvrdonice

Image module

Byla jsem naprosto spokojena, vše dopadlo k mé spokojenosti. Ráda doporučím. . .

Image module

Monika Románková, kupující, 
byt 2+1, Břeclav

Image module

S koupí nemovitosti jsem měla nyní první zkušenost. Tudíž jsem k tomu nic podrobného nevěděla. Pan Pavlíček se mnou byl v neustálém kontaktu, vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlil, případně upozornil, co by bylo ještě vhodné. Můžu jen prohlásit, že jsem s jeho službami byla 100% spokojená.

Image module

Michaela Malárová, kupující, 
byt 2+1, Hodonín

Image module

Služby poskytované makléřem panem Pavlíčkem jsou na velmi dobré a kvalitní úrovni. Jedná se zákazníkem slušně, poskytuje zákazníkovi co nejvíc informací, maximálně mu vychází vstříc, záleží mu na spokojenosti klienta.

Image module

Hana Žamberská s bratry Polínkovými, prodávající, 
RD Kostice

Image module

Pan Pavlíček je slušný, trpělivý a ve své práci zkušený člověk. Velmi dobře se mi s ním spolupracovalo, vždy se s ním dalo rozumně domluvit a rozhodně jej doporučuji dalším zájemcům. Děkujeme.

Image module

Eva Fialová, prodávající, 
byt 2+1 Hodonín

Image module

Pan Pavlíček mi zprostředkoval prodej bytu, jsem s jeho službami plně spokojená. Byl vstřícný, korektní (nepodával záměrně mylné informace ke svému prospěchu jako jiní makléři nejmenované RK) a vše řešil ke vzájemné spokojenosti prodejce/kupujících. Jeho služby všem doporučuji.

Image module

Adriána Bednaříková, prodávající, 
RD Bzenec

Image module

Pan Pavlíček měl po celou dobu prodeje našeho domu naprosto profesionální a hlavně lidský přístup. To je jedna z vlastností, kterou v dnešní době člověk hledá těžko. Mám pocit, že většina lidí honí čas a peníze. Toto ale naštěstí není případ pana Pavlíčka. Obyčejný člověk, který není od fochu totiž netuší, co vše se musí vyřídit, obstarat při prodeji či koupi bytu a spoustě těm odborným často cizím termínům nerozumí. Pan Pavlíček mi vše obyčejným jazykem českým vysvětlil a hlavně mě po celou dobu informoval, v jakém stádiu obchod je. Byl pro mě kdykoli k dispozici. Především s jeho pomocí ( a pochopitelně také s pomocí štěstí, které nám přálo), jsme tak rychle prodali dům a poté koupila byt. Panu Pavlíčkovi patří mé veliké díky.

Předchozí strana