Reference

Co říkají klienti

Na spokojenosti našich klientů nám záleží a jsme nadšeni, když naše služby doporučí svým známým nebo naši práci pozitivně ohodnotí. Podívejte se, co o nás napsali, jak byli s naší prací spokojeni a jak v konkrétních případech lépe prodali.

Image module

Dobromila Juricová, prodávající, byt Břeclav

Image module
S panem Pavlíčkem jsem byla velmi spokojena. Vyšel nám vstříc ve všem, i když to v této situaci (COVID) nebylo mnohdy lehké (žiju v zahraničí). Poradil, vysvětlil a vyřídil vše za nás.
Image module

Blanka Banasiková, kupující, byt Na Valtické

Image module

Jsem s prací pana Pavlíčka velice spokojena, ve všem mi vyšel vstříc. Příjemné vystupování, trpělivý, ochotný.

Image module

Lenka a Vlastimil Vicenovi, kupující i prodávající, RD Kostice (byt Na Valtické)

Image module

S přístupem pana Pavlíčka jsme moc spokojeni, je to člověk na pravém místě. Profesionál a odborník.

Image module

Milan a Alžběta Omastovi, kupující, RD Velké Bílovice

Image module

Velmi profesionální a současně vstřícný přístup Pana Pavlíčka.  Jednoznačně doporučuji!

Image module

Hana a Daniel Matějkovi, prodávající, RD Ladná

Image module

Velice vstřícný, otevřený a aktivní přístup pana makléře Radka Pavlíčka při prodeji naší nemovitosti. Můžeme plně doporučit.

Image module

MUDr. Oldřich Ryšavý, kupující, RD 4+1, Tvrdonice

Image module

S přístupem pana magistra Pavlíčka jsem byl maximálně spokojen.

Image module

Ing. Krystian Olasz, prodávající, byt 4+1, Břeclav

Image module

Pana makléře jsme si vybrali pro jeho výbornou prezentaci bytů, domů, atp. na internetu (video, den otevřených dveří, homestaging bytu).
Musím říci, že pan Pavlíček je profesionál a dobře poradí. Byt jsme prodali bez problémů a za vyšší cenu, než jsme očekávali. Vše vyřídí, zjistí a zajistí. Poskytuje maximální servis. Pana makléře určitě doporučujeme (pět hvězd :)) a tímto mu ještě jednou děkujeme.

Image module

MUDr. Martin Svoboda, kupující, byt 2+kk, Břeclav

Image module

Pan magistr Pavlíček je velmi příjemný, férový a schopný realitní makléř. Jeho služby jistě doporučím svým známým. Dá se na něj spolehnout. Komunikace a domluva na výbornou.

Image module

Jana Turčíková, kupující, byt 4+1, Břeclav

Image module

Byt jsem hledala 6 měsíců, absolvovala jsem několik prohlídek se zástupci různých realitních kanceláří. Závěrem mohu jen konstatovat: ochota, inteligence, rychlost, profesionalita, příjemné vystupování. Byla jsem velmi spokojená. Vím, že v budoucnu se budu obracet výhradně na Mgr. Pavlíčka.

Image module

Agnesa Hálková, Vítězslav Hálek, prodávající, RD Břeclav

Image module

Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost se službami pana Mgr. Pavlíčka. Profesionalita na nejvyšší úrovni při prezentaci a prodeji nabízené nemovitosti, perfektní vystupování a přístup ke svým klientům. Děkujeme a můžeme jen doporučit dalším zájemcům.

Image module

Ing. Petr Vasilčin, MBA, kupující, RD Němčičky u Hustopečí

Image module

Pan Pavlíček je špička v oboru. Jednoznačně nejlepší makléř, se kterým jsem jednal. Nehledá důvody, proč něco neudělat, ale hledá způsoby, jak to udělat. Jednoznačně jej mohu doporučit.

Image module

Vladimíra Šedá, prodávající, byt 3+1 Brno

Image module

Pan realitní makléř Pavlíček byl velmi vstřícný a ochotný, o všem nás informoval, poradil a vyřídil vše co bylo pro nás složité a čemu jsme nerozuměly. Všem vřele p.Pavlíčka doporučuji!

Image module

Ing. Petr a Yvona Kubíčkovi, prodávající, byt 2+1 Ostrava

Image module

Pan Pavlíček je realitní profík. Nejen, že zná potřebné právní a procesní kroky v průběhu celého realitního případu, ale při prodeji využívá
a) moderní metody vizualizace nemovitosti,
b) komunikaci a marketing 21st.,
c) výhodné a nevšední metody prodeje.

Výsledkem je spokojený prodejce, natěšený kupující a hladký proces celého prodejního koloběhu.

Image module

Richard Koiš, prodávající, RD Břeclav

Image module

Pan Pavlíček je profesionál na pravom mieste, ktorého služby veľmi radi využijeme aj v budúcnosti, pokiaľ k tomu budeme mať možnosť.
Ešte raz veľké Ďakujem pre p.Pavlíčka.

Image module

Ondřej Horký, Marie Lichtenberková, prodávající, byt 4+1 Břeclav

Image module

Velice vstřícné jednání, na čem jsme se dohodli, na to jsme se mohli spolehnout. Dobré rady a tipy na co se zaměřit a na co méně.

Image module

Markéta Kováčová, Milan Novosád, prodávající, byt 3+1 Mikulov 

Image module

Na pana Pavlíčka jsem dostala doporučení od svých přátel, kterým prodával byt. S přítelem jsme delší dobu hledali vhodný dům ke koupi a zároveň jsme se rozhodli pro prodej našeho bytu. Shodou okolností pan Pavlíček měl nabídku domu, přesně dle našich představ. Pan Pavlíček nám tedy zařizoval koupi nového domu a zároveň prodej našeho bytu. Hodnocení? To nejlepší z nejlepších. Nemám co vytknout a jsem nad míru spokojená. Pokud hledáte spolehlivost a profesionální přístup v oblasti realit, troufám si říct, že nemá konkurenci. Pro klienty dělá, dle mého názoru nadstandardní služby, jeho přístup je přátelský a vezme telefon kdykoliv, pokud člověk něco neví, pomůže. Shrnula bych to asi takto, pokud nechcete mít těžkou hlavu s papírováním, nechcete se strachovat o své peníze a nemovitost a naopak chcete mít 100% jistotu spolehlivosti, obraťte se na pana Pavlíčka, je to ten nejlepší krok, který můžete udělat. My bychom mu svěřili po této zkušenosti, opravdu cokoliv, ještě jednou děkujeme.

Image module

Petr a Michaela Procházkovi, prodávající, byt 3+1, Valtice

Image module

Skvělé jednání, profesionální přístup. Všem vřele doporučuji.

Image module

Ing. Helena Puchýřová, MUDr. Petr Lašek, Bc. Michaela Hanáková, prodávající, RD Břeclav

Image module

Perfektní přístup pana Pavlíčka při prodeji specifické nemovitosti, jejíž prodej nebyl vůbec jednoduchý.

Image module

Roman a Dagmar Formanovi, prodávající, byt 3+1, Břeclav 

Image module

Pan Pavlíček je profesionál. Svoji práci dělá zodpovědně, zcela si získal naši důvěru. Byli jsme s ním maximálně spokojeni a určitě bychom ho doporučili dalším zájemcům či známým.

Image module

Blanka Hamanová, prodávající, 
byt 3+1, Břeclav

Image module

Děkuji touto cestou za služby a pomoc. Pan Pavlíček je opravdu po všech stránkách jedinečný. Byla jsem moc spokojená s jeho službami a pomocí.

Image module

Ing. Zdeněk Průša a Ing. Miroslava Průšová, prodávající, 
byt 3+1 Břeclav

Image module

Po všech stránkách bez připomínek, naopak pan Pavlíček byl velmi vstřícný a podal vysoce profesionální výkon. Byl jsem mile překvapen rozsahem služeb a zejména dodržením všech domluvených termínů.

Image module

Jan a Terezie Klapalovi, kupující, RD Lednice 

Image module

Pan Radek Pavlíček byl při jednání nestranný, seriozní a ochotný a odpovídal na telefonáty i mimo běžnou pracovní dobu. Celkově jsme byli s jeho službami spokojeni.

Image module

Helena Rechová, prodávající, RD Dubňany 

Image module

S kvalitou poskytovaných služeb a celkovým přístupem jsme byli velice spokojeni. Vstřícnost, ochota a flexibilita byly vždy na prvním místě.

Image module

Miroslav a Adéla Mrázovi, kupující, 
byt 3+1 Břeclav

Image module

Po celou dobu koupě bytu nám pan Pavlíček poskytoval nadstandardní služby, mohli jsme se na něj kdykoliv obrátit a vždy nám vyšel vstříc. Nemuseli jsme se díky tomu starat o žádné administrativní kroky a celá koupě proběhla velmi hladce. Moc děkujeme!

Image module

Lenka Oslzlá, prodávající, byt 2+kk, Stará Břeclav 

Image module

Když jsme se rozhodli prodat byt, tak jsme sáhli po první realitce, o které jsme si naivně mysleli ze je korektní, ale opak byl pravdou… Po 2-měsíčním čekání jsme přestali věřit tomu, že byt prodáme. Až na facebookových stránkách jsem ve skupině Břeclaváci natrefila na diskuzi ohledně realitních makléřů a na pana Pavlíčka byly jen pozitivní reference, tak jsem si řekla, proč ho nezkusit? Zavolala jsem a hned jsem věděla, že je to ten, který mi může pomoci s prodejem bytu. Udělal úžasnou video prezentaci, pomohl mi s přestavěním nábytku a dokonce mu ani nevadilo přidat ruku k úklidu, za což jsem mu byla vděčná, protože s malým prckem to bylo opravdu náročné…  2 týdny od zveřejnění inzerátu byl den otevřených dveří, po kterém byl byt ihned prodaný s navýšením kupní ceny o cca 200.000,- Kč,  což jsme si sice přáli, ale nečekali jsme to… Děkujeme panu Pavlíčkovi za přístup, jak profesionální, tak i lidský a přejeme mu spoustu dalších spokojených zákazníků v následujících letech.

Image module

Libor a Jana Hladcí, prodávající, 
byt 3+1, Břeclav

Image module

S kvalitou poskytovaných služeb p. Pavlíčka jsme byli spokojeni. Můžeme jen potvrdit recenze předchozích klientů. Dokáže díky své profesionální prezentaci nemovitosti oslovit více lidí než konkurence.

Image module

Karel Kříž, kupující, 
RD Stará Břeclav

Image module

Dobrý den. Pan Mgr. Pavlíček je naprostý profesionál, který vychází lidem vstříc. Sympatický, chytrý a příjemný člověk, se kterým je radost spolupracovat. Jednání z jeho strany bylo vždy férové, přestože se při vyřizování koupi nemovitosti vyskytlo spousty překážek, reagoval pan Pavlíček vždy dle prospěchu obou zúčastněných stran a hlavně „lidsky“. Jsem rád, že jsem mohl koupi nemovitosti řešit právě s tímto makléřem, a tímto panu magistrovi taktéž i děkuji.

Image module

manželé Libor a Jana Hladcí, prodávající, 
zahrada s chatou u letiště, Břeclav

Image module

Spolupráce s panem Pavlíčkem splnila naše očekávání a určitě ho budeme doporučovat. Především ve videoprezentacích nemovitostí je bezkonkurenční.

Image module

Ladislav Pochop, kupující, 
byt 2+kk, Stará Břeclav

Image module

Profesionální přístup, skvělá komunikace. Pokud budu v budoucnu kupovat/prodávat nemovitost, pak se obrátím opět právě na pana Pavlíčka.

Image module

Mgr. Pavlína Zugárková, prodávající, 
RD Stará Břeclav

Image module

S prací pana Radka Pavlíčka jsem byla velmi spokojená, přičemž se jednalo již o druhou úspěšnou spolupráci. V případě tohoto konkrétního prodeje jsem jej oslovila sama právě na základě předchozí výborné zkušenosti. Vzhledem k tomu, že prodávaný RD byl ve spoluvlastnictví více osob, šlo o složitou komunikaci a vyjednávání, které pan Pavlíček zvládl vždy korektně, profesionálně, s nadhledem a v konečném výsledku ke spokojenosti všech zúčastněných. Ve svém jednání byl vždy velmi vstřícný, ochotný, slušný a spolehlivý. Na základě svých dvou zkušeností bych jej určitě doporučila komukoliv.

Image module

Nela Nováčková, Rostislav Šesták, prodávající, 
byt 3+1, Břeclav – Poštorná

Image module

Perfektní komunikace, velmi příjemné a seriozní vystupování. Pan Pavlíček je opravdu člověk na správném místě, není co vytknout. Díky jemu jsme naši nemovitost prodali za co nejvyšší možnou cenu. Děkujeme velmi! A co se týče video prohlídek, tak jedním slovem – boží!

Image module

Hana Musilová, kupující, 
byt 3+1, Břeclav – Poštorná

Image module

S makléřem, panem Radkem Pavlíčkem jsem nadmíru spokojená. Je to opravdu profík na svém místě! Svoji práci dělá více než-li na sto procent. Je to příjemný, důsledný, spolehlivý makléř. Všem doporučuji.

Případová studie

Jiří a Jana Hádlíkovi, prodávající, 
byt 3+kk, Stará Břeclav

Image module

Nikdy nebylo žádné nečekané překvapení. Kroky prodeje nemovitosti byly jasně vysvětleny. Doba schůzek byla podřízena našim potřebám. Jednoduché řízení bez nadbytečného množství papírů a formalit. Příjemné vystupování. Snaha prodat nemovitost za co nejvyšší tržní aktuální cenu.

Image module

Pavla Malinová, prodávající, 
byt 1+1 Břeclav

Image module

Pan Pavlíček byl velice vstřícný, ochotný, iniciativní, rychlý a naprosto spolehlivý. Na jeho práci bych mu nemohla nic vytknout. Všem zájemcům o prodej nebo koupi nemovitosti jej vřele doporučuji.

Image module

Bc. Michaela Pešinová, prodávající, 
byt 3+kk Drnholec

Image module

Výborná komunikace a hodnotné rady velice profesionálního makléře. Přes pana Pavlíčka jsem cca před třemi lety koupila byt, ve kterém nyní žiji a i po těch letech jsem neváhala kontaktovat právě jeho k dalšímu obchodu. Má mou plnou důvěru, což je v dnešní době velká vzácnost. Přesně ví, co dělá, zná trh a jeho cenných rad i mimo konkrétní obchod si velice vážím. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitního makléře, určitě se obrátím opět na něj.

Image module

Martin Maťašovský, kupující, 
byt 3+kk, Břeclav

Image module

S poskytnutou kvalitou služeb jsem byl během celého procesu nákupu nové nemovitosti maximálně spokojen. Především jsem ocenil znalost celého procesu makléřem, úroveň jednání a vysokou úroveň časové flexibility.

Image module

Renata Miková, prodávající, 
byt 3+1, Jeseník

Image module

Se službami realitního makléře Mgr. Radka Pavlíčka jsem byla maximálně spokojená, vždy mi vyšel vstříc, okamžitě reagoval na mé dotazy a zodpověděl je. Určitě ho svým známým doporučím.

Image module

Olga Mikovičová, prodávající, 
byt 3+kk, Břeclav

Image module

Pan Pavlíček byl naprosto profesionální. Už dlouho jsem se s podobným přístupem nesetkala.

Image module

Dan Drápal, kupující, 
byt 3+1 Jeseník

Image module

Pan Pavlíček zodpověděl pohotově všechny mé otázky, měl slušné vystupování, prostě nemělo to chybu.

Image module

Mojmír a Veronika Bezučtí, prodávající, 
nadstandardní byt 4+1, Břeclav

Image module

Již druhá spolupráce s panem Pavlíčkem a opět úplná spokojenost. Především prezentace prodávané nemovitosti je na té nejvyšší úrovni. Profesionální videoprohlídka i s natáčením z dronu a podrobná fotodokumentace, k tomu jako vždy spolehlivý a hlavně upřímný. Můžu vřele doporučit.

Image module

Pavla Bayerová, prodávající, 
RD Stará Břeclav

Image module

Díky panu Pavlíčkovi proběhl prodej naší nemovitosti naprosto hladce. Pan Pavlíček jednal vždy naprosto profesionálně, skutečně se ve svém oboru velmi dobře orientuje. Bylo znát, že si nás jako klientů váží a snaží se nám vyjít maximálně vstříc. Zároveň byl v jednání velice milý a přátelský, ochotný reagovat na naše dotazy a přání i během večera nebo o víkendech. Jeho servis byl naprosto bezchybný, ale získal si nás i svou péčí, vstřícností a osobním přístupem. Rozhodně bych jeho služby každému doporučila!!!

Image module

Ing. Kateřina Prettner, prodávající, 
byt 4+kk, Břeclav

Image module

Mgr. Pavlíček mě přesvědčil svou profesionalitou, skvělou prezentací nemovitostí i nadstandardní podporou během prodeje i po něm. Velmi oceňuji jeho osobní přístup, ochotu a vstřícnost a to i mimo pracovní dobu, a ve věcech ne přímo souvisejících s prodejem. Jsem si jistá, že zejména díky výběru správného makléře se mi podařilo prodat nemovitost v rekordním čase a za stanovených podmínek. Měla jsem možnost poznat spoustu makléřů a pan Pavlíček je bezpochyby tím, koho bych doporučila všem známým i těm, kdo hledají kvalitní a korektní zastoupení ve světě realit.

Image module

Mgr. Pavlína Zugárková, kupující, 
byt 4+kk, Břeclav

Image module

Se službami pana Pavlíčka jsem byla maximálně spokojená: velmi příjemné, seriózní a vstřícné vystupování, ochota a profesionální jednání byly z jeho strany vždy samozřejmostí. Určitě jeho služeb využiji i do budoucna a také jej vřele doporučím svým přátelům.

Image module

Andrea Tučková, prodávající, 
RD 4+1 Stará Břeclav

Image module

Mgr. Pavlíček nám poskytl maximálně profesionální služby, navíc s velmi lidským a vstřícným, osobním přístupem. Jeho práci vyjadřuji velké uznání a díky.

Image module

David a Jitka Kopečtí, kupující, 
byt 3+kk, Olomouc

Image module

Ve spolupráci s panem Pavlíčkem jsem kupovali byt v Olomouci. Přístup pane makléře byl naprosto profesionální, vše nám bylo vysvětleno, termíny prohlídek apod. proběhly vždy po vzájemné dohodě a podle plánu. Veškeré podklady a dokumenty jsme měli možnost si v dostatečném předstihu prostudovat, a v případě potřeby upravit či doplnit. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Pana Pavlíčka bych určitě doporučila svým známým, Vaší realitní kanceláři dělá dobré jméno.

Další strana